Firmamız

2009-05-06 19:31:00

Metro Turizm’e görkemli açılış
8 Haziran 2008 Pazar günü saat 14.00’te Metro Turizm Elbistan Şubesi törenle açıldı. İlk otobüs seferi İstanbul’a düzenlendi.08 Haziran 2008 / 17:01

8 Haziran 2008 Pazar günü saat 14.00'te Metro Turizm Elbistan Şubesi törenle açıldı. İlk otobüs seferi İstanbul'a düzenlendi.

Törene, Kayseri Metro Bölge  Genel Müdürü Yüksel Yavuz, Kahramanmaraş Metro Müdürü Bünyamin Sökmen, Afşin Metro Md. Mustafa Doğan, El-Bİ Holding sahibi Behsat Buğday ve kardeşleri, Kırşehir Asmalı Konak Tesisleri sahibi Selim Kaptan, Kayseri Kartopu Mobilya Fasbrika sahibi Mehmet Avcı, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, B.Yapalak Belediye Başkanı Hacı Buğday, Ziraat Odası Başkanı M. Ali Bulut, Demircilik eski Belediye Başkanı Saadettin Temur, Karaelbistan eski Belediye Başkanı Cuma Gözümoğlu ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.


Açılış töreninde Elbistan Metro adına bir konuşma yapan Ömer Lütfi Genç şöyle konuştu: "Açılışımıza gelen değerli Metro ailesine ve değerli Elbistanlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Elbistan'a hizmetin en güzelini sunmaya gayret göstereceğiz." 

Açılışa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, açılış töreninde şunları söyledi: "Güzelliklere daha çok hizmete sebep olmasını temenni ediyorum. Elbistan 100 bine ulaştı. Böylesi büyük bir şehirde hizmet veren kuruluşların sayısının artması hizmetin kalitesini yükseltecektir."
            Metro Kayseri Bölge Genel Müdürü Yüksel Yavuz, Elbistan Şubesi hakkında şu konuşmayı yaptı: "Elbistan Metro Turizm'in bürosunu çok beğendim. Elbistan'ın potansiyelini biliyoruz. Metro ailesi olarak Elbistan'a elimizden gelen her türlü desteği sağlayacağız. Elbistan halkına rahat yolculuk yaptırmak bizlerin esas görevidir."

Elbistan Metro Acenta Sahibi Mustafa Genç, otobüs seferleri hakkında şu bilgileri verdi: “Elbistan'dan Ankara'ya; saat 09.00, 21.00'de hareket edilecek. Ankara'dan Elbistan'a dönüşler ise, saat 10.00, 21.00 ve 01.00'de yapılacak. Elbistan'dan İstanbul'a gidiş saati 15.30'dur. İstanbul'dan Ankara'ya geliş ise, 18.00'dir. İstanbul'a gidişte Dudullu, Alibeyköy ve Esenler'de bekleyen servis araçlarımız ile, bir çok semte yolcularımız rahatlıkla ulaşabilecektir. Ayrıca internetten bilet satışlarımız da başladı. Bugün 7474 nolu sefer sayısı ile İstanbul'a ilk otobüsümüz hareket etti. Elbistan'dan 41, Kayseri'den de 14 yolcu alarak İstanbul'a hareket edildi.”

 

0
0
0
Yorum Yaz